Meie tooted on
parabeenivabad

Meist


Oleme Health & Beauty - Dead Sea Cosmetics kaubamärgi ametlik esindaja Eestis. Olles suuruselt teine kosmeetikatootja Iisraelis, toodab Health & Beauty tippkvaliteediga kosmeetikatooteid, mis on valmistatud Surnumere mineraalidest ning on rikastatud taimeekstraktide- ja aroomsete õlidega, mis teevad Sinu naha terveks ning säravaks. Meie pakutav kosmeetika on valmistatud vastavalt Euroopa kõrgeimatele tootmiseeskirjadele - ISO 9001:2000 ja ei ole testitud loomade peal ning ei sisalda parabeeni (mürgine säilitusaine). Kõik tooted on heaks kiidetud Iisraeli ja Eesti Tervisehoiuministeeriumi poolt.

 
Surnumeri, heebrea keeles יםהמלח Yam HaMela 'soolameri'
 

Surnumeri on madalaim koht maa peal - 417 meetrit allpool merepinda. Surnumerel on oma unikaalne kliima, kus teie aju saab tänu kuivale õhule 15 % rohkem hapnikku ning tänu millele on teil palju kergem hingata. Paljud inimesed sõidavad maha pikkasid vahemaid, et minna Surnumeresse suplema, kus vesi sisaldab kõrge kontsentratsiooniga soolasid ja mineraale. Surnumere ääres on aastaringselt päikesepaistelised päevad. See on soolaseim ja maavaraderikkaim koht maailmas. Tänu kõrgele soolasisaldusele ei lase Surnumeri teil põhja vajuda, vaid hoiab teid vee peal. Surnumere muda on teie nahale väga kasulik. Surnumeri on uskumatult unikaalne elutähtsate mineraalide allikas, mis aitab teil saavutada naha noore ja värske välimuse, millest olete alati unistanud.

Surnumeretooted on rikastatud mineraalide-, 23 %-se hapniku-, väävli-, magneesiumi-, kaltsiumi-, naatriumi- ja kaaliumiga. Kui olete kunagi käinud Surnumere ääres või proovinud mõnda H&B sarja toodet, siis te tunneksite vahet. Meie pakutavad surnumeretooted muudavad teie naha siledaks, värskeks ja erksaks. 


Surnumere vee koostis on tõeline loodusime ning paljude nahaarstide arvates üks parimaid looduslikke ravimeid. Surnumere saladus peitub kõrges kasulikkude mineraalide kontsentratsioonis - 31,5 %, mis on tegelikult kõrgeim kogu maakera peal. 21-e olulise mineraali seas, mida Surnumere vesi sisaldab, on 12 unikaalset ainult Surnumerest leitavat mineraali.


Must muda, millega on Surnumere põhi kaetud, on samuti tuntud kasulikkude omaduste poolest. See muda võib teie nahaga imesid teha. Rikkalik must muda koosneb tuhandeid aastaid tagasi moodustunud savist settekivimikihtidest. Tänu eriti kõrgele mineraalide kontsentratsioonile on sellel mudal naha noorena säilitamisel väga suur mõju, mis on ka teaduslikult tõestatud. Surnumeri on tegelikult nooruse allikas. Tänapäeval on ta tuntud kui üks parimaid looduslikke spaasid maa peal.